| flavia_7696 a întrebat:

Hey! Eu cand am visat un tip ca se uita la mine era imbracat intr-un tricou rosu atunci era intr-o masina. Cand eram in geam in camara la mine ma uitam pe strada si chiar se uita tipul din masina la mine si avea chiar tricou rosu. Eu zic ca semana cu el din visu meu. Credeti ca poate deveni adevarat visul?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ioska a răspuns:

Pai daca o sa il vezi pe tip fara masina...clar ca nu s-o implinit

| Valentin333 a răspuns:

Se poate daca inchizi un ochi tragi niste marijoana pe nas si apleci capul