| pUphyK a întrebat:

Ce semnifica ca am visat ca iubitul meu plingea ca eu eram cu altul?

5 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Niciuna.

| lilandy a răspuns:

Inseamna ca e doar un vis, speram sa nu devina realitate.

| pUphyK explică:

Deci m-am mai linistit putin, sa sper si eu ca doar un visss

| Biiiby a răspuns:

Inseamna ca chiar tine la tine si te iubeste nespus de mult si ii este ff frica sa nu piarda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In cartea viselor spune ca; in curand vei plange tu, iar el va pati ceva nasol.va da peste el o tipa,trasnet si te va parasi,sau tu pe el, da no sa-l poti uita, si vei cauta sa va impacati.bineinteles ca el va fugi de la locul faptei.va veni la tine si dupa aia se va intoarce iar la bunaciunea lui.se va naste un copil, dupa care iar te va cauta.nu stiu unde dar te va cauta.e de rau.mergi la biserica si tine post.