| Andrei200202 a întrebat:

Ar fi spațiul vid un loc bun conservator? De exemplu daca am pune un om intr o încăpere cu vid, ar muri din cauza lipsei oxigenului si a hidrogenului.
Dupa, ce se va întâmpla cu corpul acelei persoane? Se mai poate dezintegra/putrezi in lipsa hidrogenului?

Poate pentru voi e o întrebare tampita, dar e doar o curiozitate de a mea, imi cer scuze daca jignesc inteligența cuivalaughing.

4 răspunsuri:
| Swae a răspuns:

Cand ma fac mare vreau sa devin un psihopat.

| Andrei200202 explică (pentru Swae):

Nu are legătură.

| Andrei200202 explică:

Bine, nu m-am gândit mult cand am dat exemplul de a pune o persoană. Sa zicem ca punem un măr.

| DANNY1004 a răspuns:

Ai jignit inteligenta lui Google.
Dar daca o sa cauti ''will a body decompose in a vacuum?'' o sa te ierte.