| yanis a întrebat:

Ati vazut eclipsa?

Nu filmul, eclipsa de astazibig grin

25 răspunsuri:
| Sconcsiş a răspuns:

La Arad a fost înnorat şi nu s-a văzut nimic. sad

| Radioactive a răspuns:

Dap, dar doar la TV, pe realitatea mai aratau cate ceva. Pe mine m-a intrevat mama daca ma voi uita la eclipsa si ma pregateam sa ii spun ca am vazut de mult! Si apoi am realizat ca nu vorbeste de film.

| Fundă25 a răspuns:

Buna!

Eu da, eram in timpul unui somn foarte linistit cand imi suna telefonul si imi spune cineva sa vad eclipsa. Si de curiozitate, am vazut si eu asa putin. happy

Tu ai vazut-o?

| Sophie a răspuns:

Da printr-o bucata de sticla extrem de groasa.Imi afecta ochii si m-am uiat in balcon cu niste ochelari si mi se inchideau ochii.Deja mii afectase.Si am zis sa raman la sticla mea groasarolling on the floor

| Agradável a răspuns:

Sincer? nu, nu inteleg de ce sunteti asa de incantați laughing

Eclipsa e un fenomen obisnuit...

| PinkyFlor a răspuns:

Buna!

Daaaaaaa! Eu am vazut-o si a fost asaaa frumoasaa!

| Anddrea a răspuns:

Am uitat de ea. Am dormit pana pe la 11 laughing Cum a fost?

| WestSid3 a răspuns:

Sincer, nu. Nu e cine stie ce lucru mare... dar mi-ar fi plăcut să o văd.
Pe aici in zona Mediaşului a fost innorat, ba chiar a fulguit puţin. Tu ai văzut-o?big grin

| N0Nam3_1251 a răspuns:

Daplove struck

| Codruta a răspuns:

Nu, pentru ca cerul era acoperit de nori sad

| Bubble a răspuns:

M-am trezit fix la 11. 58...laughing m-am uitat pe cer. dar. am pierdut-o.Era pana la 12.:d
Maybe next time.
You?

| deadea23 a răspuns:

Da, pe net pentru ca e innorat.

| Yumitsu a răspuns:

Filmul da, eclipsa nu prea. nu am ochelari speciali...si e greu sa te uiti cu ochiul liber la soare

| All3 a răspuns:

Sa mor eu daca am vazut ceva, la ce ora a fost?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da da e super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! Mi-a placut! Nu am avut ochelari speciali. Dar am innegrit un geam de sticla cu lumanarea si s-a vazut foarte bine!

| Bixx a răspuns:

A fost tare! big grin

| Dedeutza2o1o a răspuns:

La tv tu?

| ღHubbaBubbaღ a răspuns:

Buna!
Am vazut-o a fost chiar frumoasa insrasit sa intalinit soarele si luna day dreaming ce frumos... paaa.

| Keilly a răspuns:

Da am vazut-o...cu doua perechi de ochelarilaughinglaughing

| Daniel7up a răspuns:

Da... a fost super taretongue. tu?

| scr8mby a răspuns:

Nu

| Andreeax3 a răspuns:

Da, am vazut-o a fost foarte frumoasa!

| andreea16_3110 a răspuns:

Da.batting eyelashesnu a fost cine stie ce. da te dureau ochii daca te uitai fara ochelari:-s

| seldio17 a răspuns:

Nu, ca n-am vazut soarele