| dhgrufgyrjk a întrebat:

Cine din voi a vazut azi eclipsa?

10 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Eu nu, am avut o treaba mai importanta ...am dormit!

| Razvan a răspuns:

La mine a nins toată ziua

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La Pitești nu s-a putut vedea din cauza cerului plin de nori.
Pa, pa.

Elianna
| Elianna a răspuns:

La televizor doar, ca la noi in Brasov a fost inorat!

| Pomar a răspuns:

Am vazut-o fara ochelari ( nu pe toata) si n-am avut nimic, erau putini nori si probabil ca de aia nu ma-au durut ochiibig grin

| GodBlessYou a răspuns:

Era sa orbesc, am ajuns chiar si la spital(URGENTE).

| Fifylici a răspuns:

Eu am vazut-o, in toata regula. A fost super.Ca sa vad bine am afumat un gemulet si apoi m-am uitat prin alt gemulet de la casca aceea de sudura.Am vazut-o chiar in momentul maxim, in Tulcea s-a vazut f bine.

| Bianqita a răspuns:

In Hunedoara a fost innorat. N-am vazut nimic, da'...asta e!

| estera a răspuns:

Am vazut-o dar nu a fost totala

| Dove a răspuns:

Eu am vazut-o.