| Anonim1045 a întrebat:

Hey! Intrebare pentru cei care au citit Eclipsa de S.Meyer si au vazut si filmul! Nu credeti ca a fost cam slabut filmul?

5 răspunsuri:
| Ana-Maria94 a răspuns:

Nu mi s-a parut deloc slab, este chiar cel mai bun dintre astea 3, dar dupa parerea mea zori de zilove struck o sa fie extraordinar.

| Pepper9 a răspuns:

Buna. Fata de carte, da.Sunt multe motive pentru care filmul e slabut, da sunt cam obosita, o sa revin cu motivele cred thinking

| Pepper9 a răspuns:

@ana-maria: Da, e destul de bun filmul, poate cel mai bun din cele 3, dar fata de carte are multe minusuri.Si actoria nu a fost grozava(Kristen)

| F. a răspuns:

Sunt de aceeasi parere cu tine.nu ca ar fi fost rau. dar fata de carte are mult mai putine.

| KeepCalm a răspuns:

Foarte slab, sincerhappy