| Sawarekh a întrebat:

Aud la tv, cum civili femei sunt ucise in Ucraina. Ca este de neconceput asa ceva.
Aud femei care vorbesc, ca barbatii care nu merg la razboi sunt niste lasi. Deci eu nu am dreptul sa traiesc? E ceva gresit ca refuz sa ma inrolez in caz de razboi, ca nu vreau sa mor?

Barbatii inca sunt considerati roboti care nu au emotii?
Suntem in 2022, noi nu evoluam? Un barbat moare la fel de usor ca si o femeie.

147 răspunsuri:
| SatinEffect a răspuns:

Femeile care zic ca barbatii care nu merg la razboi sunt niste lasi sunt anti-feministele, traditionalistele, astea pe care le prefera majoritatea barbatilor. Da, pentru ele barbatii trebuie sa fie duri si sa se sinucida pentru ele. Nimic nou.

| Sawarekh explică (pentru SatinEffect):

Da ai dreptate, mi se par atat de limitate in gandire aceste femei conservatoare care doar stau cu organu genital in sus, comode pe canapea si asteapta ca prostul sa vina acasa.

| SatinEffect a răspuns:

Ma amuza cum violeaza Salontanul butonul de raport rolling on the floor

| SatinEffect a răspuns:

Barbatii din plastilina vad ca se cred ce-i mai feroce pe aici laughing)))

| darrio2007 a răspuns (pentru SatinEffect):

Plastilina e mai buna decat rahatul. Ca nu pute. Ha, ha!

| VeteranuI a răspuns:

Bine le face