| vasile_6310 a întrebat:

Barbatii grasi sunt considerati atragatori de catre femei?

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu pot sa-ti raspund in numele tuturor femeilor, insa mie personal mi se par atragatori barbatii mai plinuti, mai bine facuti.

Abh
| Abh a răspuns:

Cei cu gusa si cu burta peste cureaua de la pantaloni mi se par dezgustatori.

| katala a răspuns:

Acum inteleg ce vrei sa afli.
atragatori in nici un caz.
dar mai exista si alte calitati pentru care pot fi apreciati, daca le au. (inteligenta, simtul umorului, bunul simt, si multe altele)

| iuliana21 a răspuns:

Depinde daca stie sa se faca placut.depinde de comportament, caracter.ect

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, burta e semn de prosperitate!
Nuuuu, pare neingrijit, dezgustator!
Ce naiba, conteaza? Daca e funny si stie sa se faca placut, poate deveni cel mai atragator din univers! Daca e morocanos si artagos, oricat de atragator ar fi, tot cu burta imensa il vad! tongue