| marycris a întrebat:

Aveti idee de niste experimente de fizice sau chimie, pe care le pot face acasa

3 răspunsuri:
| MMadalina a răspuns:

Dai foc la casa si cronometrezi in cate minute vin pompieriilaughingrolling on the floor

Glumeam laughing sa nu incerci sa faci asa cevalaughing

| sergiuflore a răspuns:

Intr-un vas intins, monteaza o lumanare, pregateste un pahar plin de jumatate cu apa, toarna apa in vas, aprinde lumanarea si pune paharul peste ea. Vei vedea ce se va intampla... daca o faci bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune niste mentosane in sticla de pepsi laughing. iti recomand adria ca si asa are gust pe paracetamol laughing.

Daca vrei sa faci experimentul uita-te la ingrediente si calculeaza reactiile happy Funda?laughing