| anonim_4396 a întrebat:

Stiti niste experimente care tin de chimie care pot fi facute acasa? Va multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Experimenteaza chimia dintre tine si acel chipes cactus de pe balcon...if you know what I mean

| Skylar a răspuns:

1.striveste 4 gamalii de bat de chibrit
2.razuie niste maroneata de pe scaparici(sa ai 50/50 chestie dinaia de pe scapariciu de la cutie(fosfor rosu) cu gamalii facute pudra
3.congratulations ai facut armstrong mix

pune-l intr-o hartie si dai cu ciocanu
http://www.youtube.com/watch?v=yggvIvvGcU4

| Dumnezău a răspuns:

Fa rost de 20 de kile de plutoniu 256, vreun kilogram de nichel,ca sa le invelesti bine,cateva cabluri,banda adeziva, magneziu, si un detonator.It's a killer experiment, alright! devil

| ChioruL14 a răspuns:

Bagi fel si fel de chestii in cuptorul cu microunde

| castraveteamarui a răspuns:

O sticla de cola la jumate si un pachet de mentosanewinking