| SaveTheNature a întrebat:

Baietii ati batut vreodata vreo fata?

Răspuns Câştigător
| Jameson a răspuns:

Nu, n-am batut niciodata o fata. Si nici nu cred ca o voi face vreodata.

23 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

In clasa a 8-a a pus-o dirigintele pe una sa-mi dea la palma si dadea bleaga cu o ura si eu asa ma incapitinasem si intindeam tremurind de draci palmele incit mi le umflase si le facuse negre de vinatai.In pauza cind a vrut sa iasa, m-am facut ca n-o vad si am trintit usa cu putere.Regret si acum, am lovit-o direct in fata, a lesinat cu amindoi ochii vineti.

| NoChanceForUs a răspuns:

La cap, la fund(bine punctat,@ChioruL14)...d-astea.

| shadovv a răspuns:

Nu.

| ChioruL14 a răspuns:

Numai la fund, daca ma intelegi.

| Shammal a răspuns:

O signura data vroiam dar nu am putut sa dau in ea cand a venit momentul (era fata de care m-am indragostit prima oara), nu

| Inferno a răspuns:

Nu.De obicei le sugrum direct.laughing

| AlexCrb a răspuns:

Am prins o fitoasa pe croseu. A fost destul de placut.

| FemeileFac70LucruriCartofisi69 a răspuns:

Nu,dar o sa incep cu mama ta.PeaceInHeaven's mother, Y U NO use condom?

| SaveTheNature explică (pentru FemeileFac70LucruriCartofisi69):

Nu sunt de acord cu cei care bat fete. Eu ii vad niste pampalai, care nu pot bate baieti, si se descarca pe fete. Baietii care bat fete sunt niste tzarani!winking. Nu ma fa sa ma iau de mamicutza ta.

| FemeileFac70LucruriCartofisi69 a răspuns (pentru SaveTheNature):

Da' mamicuta mea nu a facut o lepra pentru societate.Nu vad ce-i cu intrebarile tale. Daca am zis ca NU.Si daca te fac sa te iei de mama, sa te vad, ai curajul necesar?

| cristi13 a răspuns:

Da muuulte. Le dadeam tare la fundulet ca sa tipe. raised eyebrows. Ba tu esti cretin(a)? Cum sa dai intr-o fata? Nu stiu care sunt parerile celorlalti (si sincer nu ma intereseaza.) dar a mea e ca numai gay-ii ar da intr-o fata! De ce? Pentru ca le e mai bine sa **** un c*r de barbat.straight face
PS: Nu m-am referit la la acele mici lovituri din tinerete (o palma, un sut, etc.) pentru ca atunci e foarte normal sa se intample, dar odata ajunsi la o varsta (16-17 ani ) realizezi ce am palapait eu de fapt.
O zi... buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, multe fete si voi regreta asta toata viata.

| Ramona000 a răspuns:

Sper sa nu se intample asa ceva

Răspuns utilizator avertizat
| Xennofull a răspuns:

Eu da.pe maicata.

| SaveTheNature explică (pentru Xennofull):

Ce urat estilaughing La cati pusti trebuie sa mai dau ignore. Te bat baietii la scoala uscatulelaughing?

| Xennofull a răspuns:

Ce rard...decat sa mai **** **** in contiinu,mai bine taci ** din gura, cauta si tu pe net numele meu fa, sunt vicecampion national la box juniori si tu ma faci uscat?laughing))).da proas** mai esti

| taviyamato a răspuns:

Nu am batut niciodata, in cel mai rau caz am vb urat, trebuie sa fii salbatic sa faci asa ceva, in general chinezii sau ungurii cred ca fac asa ceva dar un roman adevarat nu ar face asa ceva, si daca a facut vreodata asa ceva ar trebui sa se intrebe cine l-a impins sa faca asta si sa mearga la ala sa i rupa fata

| coco4782 a răspuns:

Bineinteles ca daaaa... unele chiar merita.

| MisterPeAs a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuu,niciodata,bine,da era prea enervanta, deci sorry, dar a fost doar un voleu in femur si aproape o cazut pe jos

| GANGSTA_6132 a răspuns:

Am dat doar palme cind aveam vreo 15 ani,, asea am dat o palma peste fata ca ma scotea din nervi dar tu?

| Bogdanescu a răspuns:

Cand eram mic de vreo 6 ani, era o fata mare de 14 ani si tot se lega de mine,pana candam prins-o de par si am trantito cu capu de beton de o facut nu stiu ce la creier,si am fugit,nu am nici o problema acum, parintii ei nu o credeau ca un baietel o batut o fatoaie, dar se poate.Si gata!

| andree2000 a răspuns:

Ei bine eu am raspunsul la intrebarea ta! DA. in clasa la mine un bataus a lovit o fata cu capul de coltul bancii si profesorii au chemat ambulanta dar dupa ce sa luat si de mine, mi-am dat seama ca nu trebuia sa ma tem de el.si l-am facut praf big grin toata clasa mi-a fost recunoscatoare pentru ca de mult timp incerca sa-l potoleasca odata a fost legat de banca si scaun! Imposibil baiatul b-) pana am aparut eu laughing Bine inteles Cred ca l-a afectat si emotional pentru ca nu avea parinti statea cu bunicii dar.el si furase. in fine. Deci DA baietii au batut vreo data o fata. laughing sau un singur baiatwinking sper ca ti-a fost de folos big grin Funda?big grinbig grinbig grin