| PumpkinDoll a întrebat:

Ati injurat vreodata?
V-ati batut vreodata?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.

| RainmakerX a răspuns:

1.Ati injurat vreodata? Da, DAR nu intr-un mod scarbos asa cum fac unii... In lumea asta e imposibil sa ramai mereu calm fara sa faci tampit / prost sau sa dai naiba pe cineva laughing

Evit injuraturile cu sfinti, rude ale respectivului sau organe.

2. V-ati batut vreodata?
Am luat bataie la karate si am batut din cand in cand. (am facut 6 ani... cu bataia era mai mult prin anii 4-6 cand am devenit senior. Erau mai multi indivizi care loveau pe bune atunci cand vedeau ca pierd meciul, in mod normal nu ai voie sa dai atat de tare ci doar sa strangi puncte. )
Din cauza asta m-am lasat, devenise cam agresiv sportul asta si ma obosea prea mult.

Pe strada sau la scoala nu m-am batut vreodata cu toate ca as fi vrut sa ma bat cu niste colegi de mai multe ori. Veneau in jurul meu si vorbeau tot felul de lucruri despre mine, cateodata amenintau dar nu ma atingeau asa ca nu aveam voie sa-i ating.
A fost o faza cand venisera in fata mea sa faca lucruri de genul si au plecat din clasa cand m-am ridicat din banca. E amuzant cum latra unii fara sa iti faca nimic.

| Endoryus a răspuns:

Orice purtator de penis face acele 2 lucruri. Daca nu le face, e clar ca are vagin intre picioare.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Nu cred ca pot sa număr dățile când am înjurat. De bătut da, am cv ex. Dc întrebi?

Răspuns utilizator avertizat
| CleanHeart a răspuns:

De injurat niciodata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot timpul.

| Iunix a răspuns:

Nu şi nu.

| Crsiti92134 a răspuns:

Da si da