| harciog a întrebat:

"Banii nu aduc fericirea dar compenseaza cel mai bine lipsa acesteia"O fi adevarat?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Într-o oarecare măsură. Eu aş zice mai bine aşa :,, Banii nu aduc fericirea, dar o întreţin."

100 răspunsuri:
| ruginoasa a răspuns:

Da este adevarat.Ai putea sa ai miliarde le bani dar daca nu esti fericit la ce iti folosesc?

| RTYUI a răspuns:

Banii cred ca raspund la 90% din nevoile noastra=> ne fac fericiti. pana la 100% depinde de noi.

| cerasela1112 a răspuns:

Corect...

| simplu_1263 a răspuns:

Banii sunt buni dar palesc in defavoarea altor lucruri...
banii n-aduc fericirea...
mai de pret este iubirea...
nici banii nu cresc in drum, dar cu dragostea raman.
asta-i lucrul cel mai bun

| alexspa77 a răspuns:

Nici pe departe, fericirea virtuala o poti regasi peste tot, dar ce simti cu adevarat...banii nu.ti poate oferi, crede.ma!

| jhon54 a răspuns:

Nu tot timpul

| mihaela_4159 a răspuns:

Da! sa stii ca e cat se poate de adevarat.

| FunMania a răspuns:

Sigur ca e adevarat! tongue

| MaRyNkIC a răspuns:

Fericirea nu consta in bani si niciodata nu o sa conteie si ce daca o sa ai de toate dar fericire nu sufletului tai are nevoie de caldura dar nu de niste foi desenate...

| alinuta_1870 a răspuns:

E adevarat.