| 4b a întrebat:

Barbatul cu preocupari generale, femeia cu preocupari de amanunt. Pentru toate neimplinirile, barbatul da vina pe guvern, iar femeia pe barbat.
Cine-i de vina? big grin

Răspuns Câştigător
| Încrucişătorul a răspuns:

Nu conteaza, tuturor le put picioarele la un moment dat.

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu sunt de acord cu această generalizare...nici în glumă.

| Dumnezău a răspuns:

Eu dau vina pe pretul benzinei si pe Lukoil, ca nu-mi pot prepara ieftin napalmul si trebuie sa marc lozu' pentru preparare.Nicidecum pe guvern.Si fomeia are preocupari generale; generalitatea noilor tendinte in moda este printre primele, nu rareori.Scuze,doamenlor si domnisoarelor,da' cam sunteti snoabe, mai ales alea mai crude dintre voi si la fizic, si la creieras.Iar doar misandrele, complete sau in devenire, arunca mai mereu pisica la barbat.

| WR104 a răspuns:

Logic, majoritatea oamenilor din politica sunt barbati deci e normal ca femelile sa dea vina pe ei.
Barbatii dau vina pe orice si oricine numai pe ei nu, sunt foarte orgoliosi.

| RAY a răspuns:

Intr-un cuplu bazat pe sinceritate nimeni nu da vina pe nimeni si exista un respect resiproc intre parteneri fiecare in parte isi recunoaste greselile

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vezi tu in momentul asta si femeia da vina pe guvern

| WhatheWow a răspuns:

Cei care n-au lasat Viagra gratuita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Viata,care uneori te aduce la disperare! Mult noroc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La referendumul de demitere al presedintelui Basescu, ponderea celor prezenti la vot a fost de aprox. 52% barbati si 48% femei.
Asta implica:
1. Ori ca femeile tin mai mult cu Basescu. laughing
2. Ori ca barbatii dau vina pe Basescu pentru tot ce ii supara la femeile lor rolling on the floor
3. Ori ca erau mai multe femei pe plaja decat barbati, fiind o zi caniculara de duminica...

Răspuns utilizator avertizat
| racc a răspuns:

Guvernul

| Isabella_Eftene_1999 a răspuns:

Guvernul