| FauK3 a întrebat:

Buna all! am si eu o intrebare mai... diferitalaughing m-am gandit peste noapte, deoarece nu am avut ce face si mi-am pus intrebarea:de ce sunt fete si baieti si nu numai fete? raised eyebrows sau de ce nu numai baieti?

Răspuns Câştigător
| Ecea a răspuns:

Imagineaza-ti cum ar fi o lume in care toata lumea bea bere,ragaie,se uita la meciuri si fac dragoste in fund.
Apoi imagineaza-ti o lume numai cu telenovele,Mall-uri,lesbiene,etc.

Diferenta este ca daca nu eram noi barbatii care sa gandim,probabil nu iesati nici acum din pestera si foarte probabil specia de femei ar fi fost pe cale de disparitie din cauza foametei.
Sa nu uitam trecutul totusi...

Daca nu erau femeile,barbatii aveau mai multi bani,Udrea nu era ministru, nu se mai sinucideau barbatii.

Pentru inmultire este nevoie de 2, cred ca asta este raspunsul pe intelesul tau.

8 răspunsuri:
| Chris a răspuns:

Ce subiecte de filozofie nocturna ti-ai gasit!

| Inferno a răspuns:

Vezi mitul Androginului.

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Pentru ca nu putem sa traim unii fara altii happy

| Deny1333 a răspuns:

Dacă tu poţi să faci copii doar cu degeţelul sau dându-i o labă de ajutor ursului, ciudăţenia ta.
Cel mai probabil, dacă ar fi fost aşa, nici nu existai ca să întrebi asta.

| Millanteria a răspuns:

Interesanta intrebarewinking
Daca ar fi numai fete cum ar mai creste populatia?hee hee Sau invers...
Intelegi tu?! Cum s-ar mai naste copilasi?hee hee

| cony1226 a răspuns:

Simplu!
Tu poti traii fara o fata? ca eu nuhee hee...

| Slim a răspuns:

Asta-i viata!
Daca esti fata esti proasta si daca esti baiat esti prost ca ai pus intrebarea asta!
laughing Imi cer scuze daca ai peste 18 ani.

| FauK3 explică:

Deci,chestia cu inmultirea,stiam de ea, dar normal ca voi imdt. sariti cu raspunsuri de prosti...cel mai bun raspuns ar fi al lui Ecea, restul' au fost tampite big grin