| Gabitzu246 a întrebat:

Buna!
Deci acestea intrebare vine din partea un baiat pentru fete/femei in general, iata intrebareabig grine ce va place sa tipati atunci cand faceti sex? mai ales cand aveti orgasm?big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Pitzipoanca a răspuns:

Salut!
Exista (cel putin) 2 variante: 1. Tipa respectiva simte nevoia sa tipe. In plus, poate zgaria, musca, etc. Astfel, tipatul nu mai tine de preferinte, ci de instinct. 2. Ea tipa pentru a-i reconfirma lui statutul de macho. Poate fi sau nu insotit (tipatul) de mimarea orgasmului.

| Gabitzu246 explică (pentru Pitzipoanca):

Chiar ca sunt ciudate femeilehappy

| Pitzipoanca a răspuns (pentru Gabitzu246):

Nu ciudate, ci foarte diferite. ^___^. Povestind cu iubitul meu, ne-am dat seama ce diferiti sunt baietii si fetele. Avem o optica diferita asupra vietii.