| AGoofi a întrebat:

Bună happy. Am o curiozitate big grin.
Am văzut multe discuţii despre aşa numitele OZN-uri şi extratereştrii. Voi ce părere aveţi?
Şi chiar dacă pare o întrebare stupidă nu vreau răspunsuri aiurea sau certuri pe tema asta, părerile sunt diferite happy.

7 răspunsuri:
| Klepto a răspuns:

Scrie in Bible ca am fost creati doar noi, si nu altii, asa ca hai sa credem ca suntem singurele fiinte, ce mandrie tipic umana.
Chiar nu poate sa existe macar un frate al unei amibe sau un alt microb in toate galaxiile?
Sa nu ne consideram gaura din gogoasa sau centrul universului(cum se credea acuma ceva timp).
Normal ca trebuie sa fie niste ciudati in niste costume disco stralucitoare care inca ma cauta, este imposibil sa fiu uman la cat de ciudat sunt.

| Shammal a răspuns:

Exista australieni? ai luat contact direct cu vreunu? sau balene, canguri?
cunosti toate astea si esti convins(a) ca exista datorita unu mod de comunicare tv, internet...;
acum cateva secole cand se descoperea america europenii habar n-aveam ca mai exista intinderi de pamant si alti oameni pacolo

| sublime89 a răspuns:

Extraterestrii pot sa existe, pentru ca universul e foarte mare. Dar asta nu inseamna ca au si venit pe pamant. Nu este prea credibila povestea asta cu ozn-uri.

| Seducatorul a răspuns:

Din 122941497 de VIDEO-filmari de pe youtube cu OZN-uri macar una trebuie sa fie adevarata, ceia ce inseamna ca exista!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu exista asa ceva, sunt doar inchipuiri.
Exista Dumnezeu si doar atat.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cam greu de crezut ca in galaxia asta nu mai exista alte vietuitoare decat cele de pe pământ

Răspuns utilizator avertizat