| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o curiozitate asa....ca om.Am auzit multe discutii pe aceasta tema si vreau sa va intreb, ce parere aveti voi despre saruturile la prima intalnire?

Răspuns Câştigător
| Tmcn a răspuns:

Depinde şi de cât timp cunoşti persoana respectivă. poate să fie prima întâlnire deşi vă cunoaşteţi de mai mult timp dar aţi fost doar prieteni. atunci se acceptă.
Dar să vezi o persoană pentru prima dată şi să o săruţi..hmm, nu e tocmai ok, practic îţi e străină.

2 răspunsuri:
| Annutsa a răspuns:

Daca ati reusit sa va cunoasteti deja, e totul ok. De ce nu?
Daca ar fi prima oara cand vorbiti, va vedeti... Un singur pupic pe obraz e de ajuns.

| stephanytha a răspuns:

Practic...nu mi se pare nimic grav.