| anonim_4396 a întrebat:

Buna am o intrebare am vazut filmele o calatorie spre centrul pamantului si calatoria 2 insula misterioasa au fost reale filmele? e posibil ca sa existe atlantida si poseidon exista soparle uriase albine uriase dar nimeni nu stie de ele oare?

6 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Sunt doar filme! Nu exista asa ceva! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E posibil sa existe mutatii genetice.
Cea mai mare soparla cunoscuta este dragonul de komodo.
Albina uriasa n-am vazut si chiar daca exista, apicultorii n-o sa vanda acum borcane gigant cu miere, nu? le tin ascunse pentru ei.

| Crisss22 a răspuns:

Ai pus o intrebare prosteasca. Unele filme se pot inspira din realitate. Dar de unde sa stim noi daca exista albine oriase sau soparle uriase straight face?

| BigBadSheep a răspuns:

Şi marmota învelea ciocolata...

| davirob a răspuns:

Deci filmele au fost gene SCFI.Numai atlantida se speculeaza ca ar fi existat insa celelalte in nicun caz.

| DeadTheKid a răspuns:

Mai pe scurt din ce a zis Criss, nu.