| LorenaFliy a întrebat:

Imi spuneti niste filme de aventura si calatorie gen,, Insula misterioasa`` si,, Calatorie in centrul pamantului`` sau ceva in genul filmelor de aventura si horror ( mai putin horror). Dau funda la cele mai faine filme.

Răspuns Câştigător
| Nanami利 a răspuns:

Wrong turn 3. E horror, intr-o padure.

2 răspunsuri:
| Nanami利 a răspuns:

Piratii din caraibe.
Ace Venttura-un nebun in Africa(asta e comedie)

| LorenaFliy explică (pentru Nanami利):

Leam vazut happy. As vrea ceva care sa fie captivant si misterios dar in acelasi timp sa te sperie. Stiu, suna cam ciudat dar cred ca exista filme de genul asta. Multumesc pentru raspuns happy

| Nanami利 a răspuns (pentru LorenaFliy):

Wrong turn 3. E horror, intr-o padure.