| Meleu a întrebat:

Am o problema cu pc-ul. Imi tot apare din vreo 3 in 3 minute o fereastra cu Connect to 79.128... Ce pot face ca sa scap de ea? Multumesc!:) Image: http://imageshack.us/photo/my-images/811/problemav.jpg/

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra in Start -> Run si scrie MSCONFIG. Acolo da clik pe STARTUP. Spune-mi aici ce programe ai bifate.

| Meleu explică (pentru neluL):

Wmpkb32, VTTimer, S3trayp, RTHDCPL, ALCMTR, winampa, googleupdate, yahoomessenger... atatea! mersi! ast raspunshappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce raspunsuri de rahat / ala e conectarea la rds baga acolo parola suer name pentru conectarea la internet bafta multa sa nu te puna dracu sa umbli prin setari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 vezi parola si user in cntract / 2 chestia aia apare ca ai intreruperi de conexiune si windowsul cere conexiune la net