| angelodacian a întrebat:

Pe unde am umblat de imi tot apare aceasta eroare din 2 in 2 minute si cum scap de ea? http://imageshack.us/photo/my-images/99/eroarecs.jpg/
Funda pentru cine ma ajuta cu rezolvarea

5 răspunsuri:
| x3NoM a răspuns:

Singura solutie este sa reinstalezi cs, daca iar iti apare, poate ca trebuie modificat configu...

| angelodacian explică (pentru x3NoM):

Nu are nici o legatura cu cs si nici cu apasarea butoanelor. Are ceva legatura cu internetul ca dupa ce ii dau dont send merge mult mai greu netul

| nutuxcristian a răspuns (pentru angelodacian):

Pai atunci inseamna ca jocul are probleme cu,conectarea la internet, probabil ca dupa ce site l-ai luat tu, cel care bagase jocul pentru download avea si el probleme... si uite asa iti da tie erori...

| nutuxcristian a răspuns:

Este din cauza comenzilor si mie mi se intampla mai demult... nu trebuie sa apesi de multe ori pe un buton ex: shift, caps lock etc.

| angelodacian explică (pentru nutuxcristian):

Ok dar totusi daca este de la ceea ce spui tu, cum scap de asta ca deja de vreo 3-4 ore tot apare, am dat restarturi la pc de mai multe ori dar degeaba