| Scuturici a întrebat:

am si eu o problema daca pot sa spun asa si sper sa mi se raspunda cat se poate de serios: Ma simt atrasa spiritual de un loc, putin retras. In fine ma linisteste foarte mult si mi se pare natural, chiar nu stiu cum sa spun.Culmea ca e chiar in spatele scolii rolling on the floor Am gasit un loc unde sa ma odihnec: Este sub o salcie, miroase atat de frumos, iar cand ma intind acolo lumina soarelui parca se joaca cu frunzele...Am visat de multe ori acel loc. Cum mergi spre scoala este un canal vechi "nefunctionabil", pe care il vad in vise ca o grapa in care cad in timp ce ma urmareste cineva, apoi ma pitesc putin mai spre "peretele" gropii si nu ma vad.

Cine este mai interesat de lumea viselor sau spirite etc. sa-mi spuna ce inseamna! Multumesc anticipat big grin

Răspuns Câştigător
| mihaibrasov a răspuns:

Probabil e o gura de rai pe care ai descoperit-o. Loc in care energiile telurice isi fac simtita prezenta. Uneori pot fi benefice, alteori malefice. In cazul tau pare a fi benefic.
De asemenea poate fi si doar constructia mintala pe care ti-ai creat-o despre acel loc.

3 răspunsuri:
| basexcu a răspuns:

E mai usor cu lama happy

| Saya a răspuns:

E ok. simti nevoia de un loc linistit pentru ati aduna energie, fiindca cursurile te epuizeaza, in rest nu stiu ce sa zic poate este nevoia de a ramane putin singura de aceea visezi ca te ascunzi in acea groapa. Ai vreo problema de natura sociala?

| Scuturici explică:

Nu am probleme in familie cu prietenii etc. sunt o persoana normala care se bucura de viata.Nu as fi in stare sa ma iau dupa suparatii aia pe viata incat sa ma tai cu lama...iar alti doi suparati au bifat ca raspuns inteligent.Ma tu stii ce inseamna sa pierzi atat sange... duce la anemie, lesinuri sau catelipsie.Voi premia raspunsul care merita nu pe cei care se dau smecheri ca sunt ei mare stiutori si dau raspunsuri stupide ca basexu.