| Scuturici a întrebat:

am si eu o problema daca pot sa spun asa si sper sa mi se raspunda cat se poate de serios: Ma simt atrasa spiritual de un loc, putin retras. In fine ma linisteste foarte mult si mi se pare natural, chiar nu stiu cum sa spun.Culmea ca e chiar in spatele scolii rolling on the floor Am gasit un loc unde sa ma odihnec: Este sub o salcie, miroase atat de frumos, iar cand ma intind acolo lumina soarelui parca se joaca cu frunzele...Am visat de multe ori acel loc. Cum mergi spre scoala este un canal vechi "nefunctionabil", pe care il vad in vise ca o grapa in care cad in timp ce ma urmareste cineva, apoi ma pitesc putin mai spre "peretele" gropii si nu ma vad.

Cine este mai interesat de lumea viselor sau spirite etc. sa-mi spuna ce inseamna! Multumesc anticipat big grin

1 răspuns:
| Diiiidi a răspuns:

Eu zic ca sigur in acel loc se va intampla ceva miraculos sau ceva de genul daca iti face placere pot ti sa stai cat vrei! Iar in acel loc sa stii ca sigur vei fi in siguranta!