| PinkyFlor a întrebat:

Buna!

Ati citit urmatoarele carti: Coliba unchiului Tom, Fram ursul polar si Colt alb?

Care dintre ele v-au placut cel mai mult(cei care le-au citi pe toate)?
Multumesc! Pa-pa!happy

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Le-am citit pe toate.Colt alb e cea mai frumoasa.Are o poveste despre animale, despre comportamentul lor, despre o viata frumoasa a lor(a lupilor, a cainilor-lup)plus ca se vorbeste si despre oameni. Mie una mi-a placut mai mult aceasta. Celelalte mi s-au parut mai copilaresti decat aceasta.Numai bine

8 răspunsuri:
| Freaky a răspuns:

Fram ursul polar

| Comoaracasei a răspuns:

Mie nu-mi plac, sunt chinuitoare, dar daca trebuie neaparat sa aleg intre ele, as zice Fram ursul polar

| Rizer a răspuns:

Mi-e mi-a placut Colt Alb!
Afost interesata si usor de citit!

| Iamforfun a răspuns:

Cel mai mult mi-a placut "Coliba unchiului Tom".

| SwEeTgIrL_1752 a răspuns:

Coliba unchiului tom e foarte tare

| ionik09 a răspuns:

Coliba unchiului tom cicalaughing

| Necunoscutu_9289 a răspuns:

Colt Alb

| DyyDyy0617 a răspuns:

Fram ursul polar