| Anon1mxD a întrebat:

Azi am atipit putin si dintr-o data am visat ca ma lupt cu un monstru-vierme invizibil Kare manka lume! ce reprezinta?!

17 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Reprezintă efectul vizionării filmelor horror la care te uiţi.

| FucktheSystem a răspuns:

Aici nu e T/A, dacă vrei să faci glume proaste fă-le acolo.
Acum serios, dacă era invizibil cum știat că e monstru-vierme?
Încerci să fi amuzanr și de, nu-ți iese.

| MMihai a răspuns:

Poate este un vis premoniție AnonimXDDddd si că o dată vei lupta, cu un monstru-vierme invizibil Kare manka lume!

| MMihai a răspuns:

M-am mai gândit, că ar putea fi un vis premoniție, criptat!
Că monstru-vierme invizibil Kare manka lume, nu este un monstru-vierme invizibil Kare manka lume adevărat, că este vorba de o prezentare alegorică (vezi ce înseamnă cuvântul alegorie în lingvistică ) ale unor acțiuni viitoare.
Deci un monstru-vierme invizibil Kare manka lume = ar putea să fie:
1.1) Lenea ta de a învăța. Și cu te lupți cu acest tip de lene.
1.2) Obiceiul de a avea treabă cu coana Manuela. Și că te lupți să scapi de acest obicei nesănătos.
1.3) Că tu consumai alcool în exces / etnobotanice/ droguri / fumai prea mult, etc. & că te lupți să scapi de asta.
1.4) Că tu ești foarte dezordonat / puturos / leneș și că te luptai să scapă de asta.
2) Aderi la altă religie și vei lupta pentru promovarea ei.
3) Înființezi un partid politic și vei lupta pentru promovarea lui.
4) Etc.
5) ș.a.m.d.

| MindFreak a răspuns:

Monstru-vierme invizibil?
Si tu cum l-ai vazut, aveai ochelari cu infrarosu? laughing

| daniella9805 a răspuns:

Reprezinta faptul ca ai o imaginatie foarte bogata si ca ar trebui sa o folosesti in alte scopuri

| king4aday a răspuns:

Parerea mea e, sa te lasi de etnobotanice...

| Filip23 a răspuns:

Nu stiu ce o fi viermele tau, dar lumea se pare ca a fost inghitita de goana dupa bani (brand USA).

| Annie a răspuns:

Probabil ai mancat fructe care aveau viermi gen cirese, visinethinking

| PinkPanther a răspuns:

Prea multe filme cu monstri-vierme laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| Madaliinaaa a răspuns:

Cred ca a fost doar un vis.Rasufla usor, gata a trecut laughing.

| Alfur a răspuns:

Reprezinta un vis premonitoriu. monstri astia invizibili mananca-lume vor ataca intreaga planeta. mai atipeste putin si vezi cum ne salvezi. astept cu sufletul la gura partea a 2-a. cius

| FeliciaCorinaA a răspuns:

Buna! Nu are o semnificatie stricta. De cele mai multe ori visele se leaga de tot ce ni s-a intamplat noua in acea zi sau in alte zile, sau de ceva ce am citit, am jucat, de un film pe care l-am vazut sau de o chestie la care ne-am gandit dar careia nu i-am dat importanta. Subconstientul se bazeaza pe mai multe chestii si singurele explicatii logice sunt cele stiintifice. Deci, din ce stiu eu, nu ai dc sa iti faci griji. A fost doar un vis. Intrebare: Cine a castigat batalia? happy :*

| Anon1mxD explică:

Wa! nu e gluma! era mosntru-vierme dar uneori era invizibil! nu e gluma! si nu m-am uitat la nici un film horror! vb serios! catalina nu stiu cine a casjtigat ca in timp ce ne luptam m-o trezit fratemiu!:X!

| Anon1mxD explică:

Deci ati inteles?! cateodata era invizibil!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un foarte mare rahat.