| anonim_4396 a întrebat:

Ati visat vreodata la o lume PURA? (✿◠‿◠).Cel putin sa nu fie asa cum e astazi... ಠ_ರೃ

Răspuns Câştigător
| Ralu20 a răspuns:

De multe ori m-am intrebat de ce este atata nedreptate si cruzime in lume. Cateodata as dori sa pot schimba ceva, dar sunt neputincioasa si urasc acest lucru!

1 răspuns:
| gangnamstyle a răspuns:

Lumea e buna asa cum e Romania e proasta si handicapata abia astept sa termin scoala si sa plec cu familia in Germania pentru totdeaunasad Romania e de ****