| FloAR3 a întrebat:

Salutare lume...azi noapte am visat un vis stranui cine poate sa ma ajute si sa-mi spuna ce inseamn el: am visat ca la mine in ochii a intrat un vierme sau un limbric,, fundita?

3 răspunsuri:
| Northern a răspuns:

Că vei avea în ochi limbrici tokamorinki.

| Public22 a răspuns:

Sunt doar vise, nu semnifica nimic.

| Skyglory95 a răspuns:

Cred ca nu ar trebui sa crezi in semnificatia viselor! totul este o imagine de ansamblu a imaginatiei noastre, care consta in stres sau relaxare! semnificatia viselor sunt doar superstitii la fel ca si cu pisica neagra, spartu oglinzii si multe alte chestii...