| AnneBre a întrebat:

Cine a vazut eclipsa?big grin

14 răspunsuri:
| ioana1704 a răspuns:

Eu nu!

| Malphas a răspuns:

Sincer, am vrut să o văd, dar mi-a fost o lene teribilă să ies din casă, sau să deschid fereastra thinking Messu' ăsta mă distruge...

| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Eu. Cateva minute am fost afara sa o vad. Frumos.

| Plague a răspuns:

Eu happy am stat intins pe un zid in mijlocu orasului pana la 1 dimineata...a fost si ploaie de stele...am vazut cateva stele cazatoare xD
Si luna rosie...super noapte happy

| Annie a răspuns:

La mine a fost innoratsadda am vazut ca au aratat la tv la stiri.Tu ai vazut-o?

| MrsPink a răspuns:

Eu dar nu a fost cine stie ce era de parca ar fi acoperit-o un norlaughing

| haifisch a răspuns:

Eu am iesit prin oras si am vazut-o. N-a fost mare branza... O eclipsa.

| AnneBre explică:

A fost superbabig grin

| Lexiiie a răspuns:

Am văzut-o si a fost super! doar că de la ora 00:00 nu am mai văzut-o pentru ca m-am culcat.

| VaRogAjutor a răspuns:

Eu!

| MicheilaMicheluzta a răspuns:

Eu am vazuta.tu?

| LoveAnime4ever a răspuns:

Eu am vazut-o si a fost super tare! Mi-o placut mai ales cand era rosie chiar daca nu se vedea prea bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am vazut-o...