| ovi2002 a întrebat:

Buna dimineata lume!
Am si eu o intrebare.
Dupa cum bine stiti, maine este ziua pi. De aceea la scoala noastra se organizeaza diferite activitati. Cum pot sarbatori aceasta mare sarbatoare?

5 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Mare sarbatoare? Adica nu faceti ore?laughingrolling on the floor

| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns:

laughing)
la noi la scl, se celebreaza aceasta mare sarbatoare, cum ii spui tu prin neefect. orei de matematica laughing

| greenmoon a răspuns:

Calculezi arii de cercuri...

| OvidyuNicu a răspuns:

Nu e chiar MARE sarbatoare, e mai mult o sarbatoare pentru cei pasionati de matematica, idolatorii numarului. cum sa sarbatoreste?big grin trebuie sa bea fiecare elev cate 3, 14159 pahare de suc. bafta!

| Bobys a răspuns:

Cateva beri cu colegii laughing