| anuscha997 a întrebat:

Ce activitati se organizeaza in scoala voastra? Ati vrea si altele? De ce?confused

3 răspunsuri:
| Myuu a răspuns:

A fost ales seful elevilor deci:Vom avea radio in clase, excursii la fiecare 3 luni.si clasa mea va avea vineri premierea piesei de Halloween. ce emoti!

| Cortex a răspuns:

Se organizeaza batutul pe hol a fraierilor, as vrea sa se organizeze si bagarea capului in WC a tocilarilor pentru a le spori inteligenta

| anaisu a răspuns:

Eu as vrea ca o fata de la mine numele ei este ana grosu sa dispara nimeni no suporta