| nicoleta1998 a întrebat:

Deci, vineri, cum stiti este ziua profesorului...iar la noi la scoala nu se fac ore ci facem activitati. Maine trebuie sa spun si eu ce idei de activitati am, dar din pacate nu prea stiu multe.Imi pueti spune voi ce am putea sa facem? Multumesc!:*

Răspuns Câştigător
| florentina_9904 a răspuns:

Da puteti juca carti cu provocari, adevar si provocare, un caiet al clasei cu desene despre fiecare o felicitare pentru, un prof si sa semneze toata cls
funda?

1 răspuns:
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,eu zic ca ar fi mult mai bine daca te-ai consulta cu ceilalti colegi ai taihappy. Astfel,cu o parere din fiecare parte,veti ajunge la ceva bun. Poti,de exemplu,sa compui sau sa iei de pe internet niste poezii despre doamna diriginta sau orice alta profesoara vrei,foloseste-ti imaginatia,scrie cateva poezii si citeste-le in ziua respectiva. Puteti organiza un concurs pentru cea mai buna poezie,sau cea mai buna compunere,nimic complicat dar in acelasi timp, distractiv. Daca esti talentata la desen, poti picta ceva frumos, eventual, daca ai imaginatie foarte bogata o poti picta pe diriginta sau profesoara ta preferata etc.Asculta si alte parerihappy.Bye!