| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara TPU! Am o problema de cateva nopti si as vrea sa-mi spuneti ce pot face. In fiecare noapte cand ma duc sa ma culc si inchid ochii aud sunete de pasi in podul casei si de fiecare data cand deschid ochii un chip de femeie mi se arata in geam.
Dau funda

Răspuns Câştigător
| SweetFashion a răspuns:

Omg,nu stiu ce sa cred si ce sa nu,dar eu zic sa verifici mai bine,sa insisti, sa faci o poza si sa o analizezi, sa inspectezi podul, nu cred ca ti-ar face ceva ca totusi, e un 'spirit'. Sa ne spui si noua ce se intampla. happy happy happy

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te uiti la filme Horror?(Vorbesc serios acum)Daca te uiti se explica.Aceste filme afecteaza psihic; daca nu...Nu stiu, dar consulta un psiholog!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai ai deschis podul?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna.Ca sa vezi daca e spirit sau doar imaginatia ta, acopera geamul cu ceva si iti bagi niste dopuriin urechi. Daca si cu dopurile in urechi si cu geamul acoperit tot mai auzi si vezi acel chip...scuze dar e problema psihica.

| Hakuouki a răspuns:

Eu zic sa dai foc casei. Si ochilor...si spiritelor. Glumesc, mai treci pe la biserica, sa te spovedesti, sa te impartasesti nu strica, ai putea incepe sa te uiti la desene animate in loc de filme horror, sa vezi cum te vei visa supereroina. Pune-ti capcane de soareci in pod, dar pentru linistea voastra sufleteasca puteti face si o sfestanie. Daca femeia care iti apare la geam e frumoasa, spune-i sa-ti dea numarul si mi-l dai tu mie, bine?

| anonim_4396 explică (pentru Hakuouki):

Super ultima fraza! rolling on the floor)

| Katherina99 a răspuns (pentru Hakuouki):

Ok stai c-o intreb diseara

| contαbαndonαt a răspuns:

Ar trebui sa te duci odata pe timp de zi sa vezi ce ar putea scartai in pod.Cat despre geamul tau, sint crengi la geamul tau in partea exterioara? Poate doar iti imaginezi, datorita si unui strop de frica.Te uiti des la filme horror? De cate ori ai vazut acea imag. la fereastra ta? Acestea sint intrebari importante pe care trebuie sa ti le pui.

| Unicubeii a răspuns:

Știi că auzirea sunetelor inexistente sunt semne de probleme psihice.Nu încerc să îmi bat joc de tine dar cred că ar trebui sa consulti un medic psiholog.

| Katherina99 a răspuns (pentru Unicubeii):

Deci sunetul chiar exista l-au auzit si parintii mai intr-o seara

| Denis_1041 a răspuns:

Din moment ce ai pod ai si soareci un chip de femeie? ti se pare frate din moment ce te uiti la filme horror si te gandesti la ce e mai rau e normal acopera geamu seara cand te culci ia-ti niste doape de urechi nu te mai gandi happy puneti o cruciulita de gat si spune tatal nostru in gand

| CacaoDeBranza a răspuns:

Uita`te la o comedie in fiecare seara.
10/10 o sa uiti de probleme