| BeastMaster a întrebat:

Priviti oroarea care nu imi mai da mie pace sa dorm de cinci nopti!
http://cocalari.com/2010/08/papusa/ Spuneti voi cum as putea sa nu o mai vad de fiecare data cum inchid ochii?!

19 răspunsuri:
| AudImagini a răspuns:

Şi vrei să împărtăşeşti această creatură minunată cu noi? c:

| Ţăpeşu a răspuns (pentru AudImagini):

Atâta tip cât are sâni şi vagin... ne trebuie doar o pungă de hârtie.

| Kremlin a răspuns (pentru AudImagini):

Vezi că există oameni generoşi?:]

| BeastMaster explică (pentru Ţăpeşu):

De unde atata siguranta ca ar avea vagin?

| AikkoxD a răspuns:

"Dacă mă piş pe tine te topeşti..."

Da, da, bună observaţie, da, da. *aplauze*

| GabiiHaș a răspuns:

Nu te gandi la ea.

| GabiiHaș a răspuns:

Fredoneaza cantecul "Eu vara nu dorm"

| Brâncuşi a răspuns:

Du-te si culcatewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te uiti la The Exorcist laughing

| GoguSteriade a răspuns:

Stai cu ochii deschisi.

| Ovidiu11 a răspuns:

Da-i o tura cu ea si iti revii.

| DanceWithTheLittleGirl a răspuns:

Oare sa ma uit... am probleme cu inima.

| BeastMaster explică (pentru DanceWithTheLittleGirl):

Nu stiu ce sa zic..reactiile difera de la o persoana la alta.
Dar cu riscul ca o sa te am pe constiinta : Uita-te! Nu e ceea ce iti imaginezi. Nu e nimic din ce ti-ai putea imagina...este mai rau.

| DanceWithTheLittleGirl a răspuns (pentru BeastMaster):

N-am probleme cu rinichii... asta cu... inima. doar ca mi-e lene.

| BeastMaster explică (pentru DanceWithTheLittleGirl):

Deci iti e lene sa dai un click dar nu iti e lene sa imi dai mie explicatii?
Interesant... Lasa, e doar o poza cu o papusa cu un ochi mai mic si unul mai mare, nu pierzi prea mult.

Răspuns utilizator avertizat
| LucyDinamovista48 a răspuns:

Ia un somniferwinking

| anonima1010 a răspuns:

Imbatatelaughing o sa uiti de tot sau te uiti la un film horror/comedie ce vrei tu rolling on the floor poate o sa reusesti

| Georgeasd a răspuns:

Candestete la ea(el), nu stiu ce este, ca si cum ar avea o punga in cap.
Si o sa poti dormi linistit.