| Ryx a întrebat:

Siti articole legate de psihologie,gesturi care ne "tradeaza",deductie logica legata de persoane,articole care te ajuta sa intelegi o persoana dupca gesturi,comportament, trasaturi etc...
Funda!

5 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Iti recomand un manual de Psihologie de clasa a 10 a, cuprinde cam toate lucrurile elementare legat de psihologie, atat cat sa te familiarizezi cu termenii si limbajul, iar apoi poti sa treci la carti serioase dintr-o biblioteca. happy

| Gxx a răspuns:

Uita-te la serialul Lie To Me, te va ajuta.

| SkizzoScript a răspuns:

Uita-te la "Lie to me". Daca esti atent/a prinzi unele lucruri.