| Anonim_5837 a întrebat:

Buna,
stie cineva un site de pe care pot comanda parfum de crini la un pret rezonabil? sau daca nu orice fel de parfum de flori.
Multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| Anonim_5837 explică:

Imi plac mult crinii love struck laughing ma refer la florihee hee

| Anonim_5837 explică:

App, sunt fata:p nu te gandi la cine stie ce laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai anonime nu sunt chiar domnul popularitate pe TPU, poate te-am si suparat cu vreun raspuns, dar nu stiu ma; sa ma simt magulit ca vrei parfum din crini? sau sa-mi fie frica? frumoase flori ti-ai ales, dar si iasomia este extraordinara ca pafum, sau liliacul.de lamaita ce sa mai vorbesc.

| private09love a răspuns:

Buna!

Incearca la un reprezentant avon acolo sunt multe parfumuri.