| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie si eu urgent de cateva raspunsuri. De v-ar placea sa stiti despre spatiul cosmic? Multumesc kiss Pupicei.

6 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Da mi-ar placea, darbatting eyelashes cum as putea, mai exact, intra in posesia acestui 'tot unitar'? rolling on the floor Cu placerehappy de raspuns! 'Pupicei'! tongue rolling on the floor

| NoChanceForUs a răspuns:

Ăhm...ce? Nu mă pupa, că poate ai SIDA. Pupă-mă cu prezervativ sau când îmi iau anticoncepționalele.

| MMihai a răspuns:

De fapt, tu ce ne propui?

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Si daca am stii apoi am vrea sa murim.
Cand stii totul nu mai ai pentru ce trai.
Niciodata n-o sa poti sa stii tot. Ar trebui sa fii mai ceva ca un robot. O entitate.

| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Totul !

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spatiul cosmic este mult prea mare ca sa stim totul despre el...mie mi-ar placea sa stiu daca exista extraterestri big grin