| Maly2000 a întrebat:

Atunci cand ma pensez, de fiecare data imi mai raman cateva firicele mici de par, dar nu le pot trage. Stiti vreo masca facuta in casa care sa ma ajute sa le indepartez. URGENT. D-au fundita. Pupicei :*

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Sa te ajute sa le indeparteti? Pai doar crema depilatoare poate face asta...dar eu zic sa mai insisti cu penseta.

| Maly2000 explică (pentru Bondarel99):

Nu le pot prinde cu penseta. Si da sa le indepartez(dau jos)

| Bondarel99 a răspuns (pentru Maly2000):

Pai mai bine te duci la salon, daca incerci cu crema depilatoare sau benzi de ceara s-ar putea sa le strici forma.Mai bine le lasi asa...