| InoKo a întrebat:

Buna TPU.As vrea sa stiu daca sunt TELEPAD. E straniu stiu sa interpretez visurile, sa citesc pe semne, sa presupun unele lucruri si sa lucrez cu hipnozul. E chestie stranie. Dar as vrea sa stiu ce inseamna asta? Eu nu cred in vraje. Ajutati-ma va rog

19 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Eşti "telepad"? Lucrezi cu "hipnozul"?laughing
Nu crezi în "vraje"?laughing
Dar în limba română şi în folosirea ei într-un mod decent şi corespunzător, crezi?batting eyelashes

| mihaibrasov a răspuns:

Sigur, esti speciala.

| PhaseMorphXR a răspuns:

Huh? "telepad"? E cumva un gen de mouse pad pentru telefoane?
Ia-o putin mai usor cu "hipnozul" ca o chiar dai in "vraje".

| Angel0 a răspuns:

Nu esti telepad.

| thealchemist a răspuns:

"telepadia" si "hipnozul" nu sunt "vraje".

| MidnightLady a răspuns:

Vrei sa stii daca esti CE? Lucrezi cu CE? Nu crezi in CE?
Papusa, ai toate calitatile pentru a deveni vedeta otv.

| CobraLeon a răspuns:

Care-i pluralul substantivului vraja? O vraja, doua?
Apropo, de cand telepatia* si hipnoza* sunt vraji?
Acum la modul cel mai serios, eu daca as fi in locul tau as profita de situatie...laughing

| Minnie a răspuns:

"Visele" inseamna ce visam noaptea, inconstient, "visurile" sunt cele pe care le avem cu ochii deschisi, la viitor! Telepad habar n-am ce inseamna ca si hipnozul, iar vraje... Dan Diaconescu in direct

| InoKo explică:

P. S : pentru info adaugatoare, ca sa evitam jignirile si confuziile.Eu sunt din Republica Moldova, aici gramatica limbii romane e mai diferita si insusi modul de a articula si de a vorbi e diferit.Asa ca scuzti-ma pentru "hipnozul","vraje" si "telepad"!

| madia a răspuns:

Cred ca trebuie sa vorbesti cu altcineva, nu cu parintii. laughing

| eugeniu_6685 a răspuns:

Draga, trebuie sa dai mai multe detalii, cine a remarcat capacitatile tale exstrasenzoriale, in ce masura s-au adeverit previziunile tale. Poti folosi in continuare "hipnoz" pentru hipnoza si "vraje" pentru vraji, te vom intelege.

| RainDrop a răspuns:

Dar cu gramatica nu lucrezi?

| Anonim_5837 a răspuns:

Ce varza est tu!laughing "telepad"?"visuri"? hipnozul"?"vraje? rolling on the floorinvata naibii sa vorbesti si sa scrii apoi sa te adresezi in publicrolling on the floor saraca de tine:-| incearca sa fii mai rationala si poate vei gasi singura adevarul, desi nu cred in telepatie si vraji sau prostii de genu' happy bafta sa gaesti un raspuns logic laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ehoh go on, altii pot spune si tampenii, acum pe moment chiar nu stiu ce sa zic daca e adevarat sau nu, dar daca e, poti sa il iei ca pe un dar de la Dumnezeu sau poti sa vorbesti si cu parintiihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ha! tu nu esti aia inspirata care scrie versuri la cerere in romana, engleza si germana si se pregateste pentru admiterea la medicina? ia concentreaza-te tu draga si citeste pe semne sau presupune in versuri bilingv cam ce parere ar avea pacientii tai cand o sa incerci tu terapia cu hipnozul laughing
Thooamne! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omfg. "telepadu" mamei... saraca ai dat in "vraje" de ti-a sarit "hipnozul" din "visuri". ce zici mai dam putin pe la orele de gramatica? asa de plictiseala... crede`ma nu strica

| x0xandra a răspuns:

OMG intr-adevar esti cevvvaaa nemaivazut.
Ma duc sa i spun lu bunica mia sa lase 0TV SI sa vina sa te vada pe tine
Ai de toate sa fii star zero TV OTV:telepatie supernatural si hipnoza.Si gramatica de doi bani.

Nu zau acum cred ca e totul o coincidenta
Poate iti vine asa ca esti prea obosita
LOL NU I ADEVARAT TU TRE SA FI DE LA OTV CA ALTFEL NU MI EXPLIC

| x0xandra a răspuns:

Oke scuza ma acum am citit ca esti din alta tara
SRY

| H1gh a răspuns:

Ma hipnotizezi si pe mine? Chiar sunt curios daca merge.