| sergiu1234star a întrebat:

Buna TPU.as vrea sa fac niste bani da nu pre stiu cum.VA ROR ajutati-ma. FUNDA

3 răspunsuri:
| Camiiimm a răspuns:

Poti sa devi reprezentant ORIFLAME. Oriflame este o firma care se ocupa cu vanzarea de cosmetice atat feminine cat si masculine. Ai comision cuprins intre 23%-40%, astfel la comenzi intre 50-249 ai 23% comision, la comenzi intre 250-499 ai 30% comision, iar la comenzi mai mari de 500 lei ai 40% comision. Daca vrei mai multe informatii: m.camiii@yahoo.com

| RDKV a răspuns:

Cati bani vrei sa faci? eu iti recomand agent vanzari

| allexandraaaaa a răspuns:

Impartitor de pliante sau angajeaza-te la McDonald'swinking