| pisycootszataa a întrebat:

Buna TPU.as vrea sa ma ajutati cu o problema...imi place foarte mult de un baiat.chiar nu stiu cum sa ma bag cu el. ce sa ii zic?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Hmm cred ca mai intai ar trebui sa testezi si tu terenul sa vezi daca si el te place pe tine asta ca sa nu ai surprize pe viitor. Uneori cel mai simplu lucru pe care poti sa il faci este sa apelezi la niste lucruri de baza, nimic complicat. Te duci frumos la el, il intrebi cand are o zi libera si daca este de acord sa iasa cu tine in oras.
Daca iti iese faza, cand o sa iesi in oras, o sa ai ocazia sa vb cu el, schimb de idei si o sa vezi daca cu adevarat iti place de el.
Si intr-un final poti sa ii spui ceva de genul: Uite mie imi place mult de tine, cred ca esti un baiat super ok, amuzant si ma simt bine in preajma ta si as vrea sa fiu prietena ta, asta daca esti liber si nu ai pe nimeni.

| pisycootszataa explică:

Eu am vorbit cu el, si l-am intrebat ce parere are despre mine si el a zis ca is frumoasa dar is prea mica. chiar nu stiu pentru ca intre mine si el sunt 4 ani diferenta nu mi se pare chiar atat de mult