| PrietenashXD a întrebat:

Ce parere aveti ca vom intra intr-o noua era? (foarte foarte friguroasa) E adevarat sau fals? Dau funda la cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Codruti a răspuns:

Nu este adevarat. Daca ar fi fost adevarat vara ar fi trbuit deja sa ninga si sa vina sfrsitul lumii si este muult prea cald in aceasta vara ca abia in casa sau apartament poti sa stai apai afara deci se pare ca este fals sper sa te fii ajutat!

| PrietenashXD explică (pentru Codruti):

Mersi ca m-ai ajutat sa nu mai am gandul ala ca vine sfarsitul lumii (din nou)

4 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Doamne...
...dă-ne minte!

| NaomyTommy a răspuns:

Nu stiu dar ar fi mai bine sa mie mai frig decat caldurile astea de nu poti sa iesi deloc afara sad

Răspuns utilizator avertizat