| Lluvia a întrebat:

Buna TPU:* http://www.youtube.com/watch?v=rhqtLefUvA4&feature=relat ed
Voi ce parere aveti? Chiar am studiat si eu cu atentie o bancnota de un dolar si am vazut toate alea:-s:|. Astept pareri:)

7 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Pai eu zic sa nu mai cumperi mancare care are eticheta satanista laughing. Sa vad ce mai mananci atuncihappy

| CobraLeon a răspuns:

Firar ele de semne si de superstiti...nu vedeti ca toate sunt niste tampeni! Trebuie sa fii incuiat la minte sa crezi asa ceva...presupun ca cum nu mai cumperi produsul X pentru ca are nu stiu ce semn pe el, sa fim seriosi!

| Deyutza a răspuns:

Daa...auzi akol ca semnu dracului; hai ma lasi, toti cred ca au o poza facand semnu ala si stand in nu stiu ce pozitie asa ca i'm sorry dar nu cred nimic din prostia asta, am primit si un mail cu semnu ala, cu statuia si cu crucea dar nu cred; daca ai credintza in Dumnezeu nu ti se intampla nimic deci mergi la biserica, roaga-te si lasa filmele astea tampitewinking

| amaadina a răspuns:

Da... pai nu te teme laughing
E adevarat =)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeste si apocalipsa din biblie si vei vedea cine minte si cine spune adevarul.cine vrea sa traiesti si cine te vrea in iad.lasa pe ceilalti sa-si piarda timpul, tu vezi-ti de sufletelul tau.

| alexandramarya a răspuns:

Mama e socant ceea ce se intampla...crying

| Pungash a răspuns:

Masoni chiar exista si toate sunt controlate din umbra. vezi cartea acesti bolnavi care ne guverneaza ...nimic nu e la voia intamplari.bine multe sun exagerate happy