| Dennys1521 a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=rhqtLefUvA4&feature=relat ed uita-tiva-va, si spune-timi ce parere aveti,, credeti ca e adevarat? eu cred ca da

Răspuns Câştigător
| FlorinReVine a răspuns:

Greu de crezut dar si greu de negat... eu consider ca adevarul e undeva la mijloc unele sunt reale altele nu.

5 răspunsuri:
| Dennys1521 explică:

Uitati-ve*

| Dennys1521 explică:

Si spuneti-mi.m-am grabit cand am pus-o

| sWamP1993 a răspuns:

Mari tampeni. E clar ca cei de sus ne conduc dar ceea ce-i leaga sunt bani nu tampeniile de genu.

| Andreea011 a răspuns:

Eu cred ca nu este adevarat, ce prostie nu credeti asa ceva, sunt tampenii pentru a ne speria (a ne face griji).Fii linistiit nu se va intampla nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un singur cuvant: schizotipali