| mercyfulfate a întrebat:

Imi puteti explica urmatorul vis:
Mergeam pe o strada, mi s-a parut ca e una destul de circulata si am dat de un caine ranit pe care am vrut sa il duc la veterinar si sa il pastrez. Dupa asta nu imi mai amintesc, dar felul in care arata cainele mi s-a parut ciudat. Semnana cu rasa Chow, numai ca era mult mai mare si era negru. Si avea niste ochi anormali de mari, mi s-a parut ca erau cat o lamaie si erau parca acoperiti cu o substanta care arata ca petele de ulei pe asfalt... Ar putea insemna ceva?

Răspuns Câştigător
| sublime89 a răspuns:

Sunt mici sanse ca visele sa insemne ceva. Cu totii visam lucruri ciudate si stupide cateodata, si e practic imposibil ca ele sa aiba vreun sens.

1 răspuns:
| Musique a răspuns:

Nu, visele n-au o semnificație...
Baftă!