| Mogiojojo a întrebat:

Se pricepe careva sa interpreteze o astrograma natala cu toate elementele, absolut tot? Multumesc.

5 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Eu.

cat platesti?

| Mogiojojo explică (pentru RoCkKiD):

Nu platesc doar daca esti binevoitor sa ma ajuti.

| chuckmanson a răspuns:

Eu nu știu de astea dar dacă vrei îți citesc în palmă și în cărți de tarot dacă vrei. Dar vreau întai să știi că nu cer mai puțin de 599 de lei și 99 de bani!

| Nătărău a răspuns:

Știu. Însă astrologia e o porcărie, o minciună și o aberație. N-are sens. Nu particip.

| palexhd1988 a răspuns:

Horoscopurania.ro/astrograma-natala - aici iti poti calcula astrograma gratuit, plus ca au si interpretari, doar trebuie sa citesti!