| claudiua a întrebat:

Dati-mi si mie un link unde pot citi online carteA,, The Grand Design,, publicata in anul 2010 de Stephen Hawking, dar sa fie in limba romana.

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Asteapta pana se publica traducerea in romana si cumpar'o. sigur va fi tradusa si asta cu timpul, doar e bestseller.

| bluebios a răspuns:

@Mihaidavidoglu1954 Trebuie sa mananci ceva matematica pe paine (cam la nivel de doctorat) ca sa intelegi ce a scris Hawking in materie de fizica.