| DrTerrible a întrebat:

Dati-mi link de unde pot descarca power point 2010 in limba romana. FUNDA

6 răspunsuri:
| DrTerrible explică (pentru CătălinB02):

E in limba engleza. Cauta in limba romana...da link si vei primi si FUNDA

| CătălinB02 a răspuns (pentru DrTerrible):

Http://en.stealthsettings.com/......-apps.html
Aici ai si instructiuni de instalare a limbi romane in powerpoint! :) Funda?

| DrTerrible explică (pentru CătălinB02):

Ba tu nu intelegi ca eu am powerpoint...dar nu merge sa il pun in romana. Imi trebuie unu cu romana instalata direct.Greu esti de cap

| CătălinB02 a răspuns (pentru DrTerrible):

Daca esti destpet uitate ca trebuie sa instalezi limba romanawinking.

| DrTerrible explică (pentru CătălinB02):

Taci ca esti ...sa nu zic cum.