| TheBirdOfTheHermes a întrebat:

Câți dintre voi vă uitați dincolo de aparențe?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Numai acolo mă și uit... Chiar dacă mai agăț și altele pe drum...

13 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Aparent sint prost dar daca vezi dincolo de aparente te convingi.Ce dreacu, nu-i tot aia?

| shadovv a răspuns:

Ce aparente? A este A indiferent de cum il percep eu empiric.

| sabin89 a răspuns:

Cati dintre noi... Vreo 10-15, zic si eu asa cu aproximatie, ca nu i-am intrebat pe toti.

| ROB3RT89 a răspuns:

Foarte putini, superficilitatea isi spune cuvantu...

| Iubibilăă a răspuns:

Asta inseamna ca nu suntem superficiali.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta este intrebare pentru Stiinta si Filozofie nu pentru Dragoste si sex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma uit nici la aparente nici dincolo de ele. Imi vad de treaba mea si atata tot. Nu e de datoria mea sa dau cuiva o imagine buna daca pe el/ea o doare-n spitz de ea.

| bogdan72 a răspuns:

La o fata? Depinde in functie de ce am de gand cu ea.
Daca nu am cu cine sa ma sarut la o petrecere (si nu-s mort de beat ca sa iau pe oricare) ma uit doar la cum arata (asta daca nu ma cunoaste si o fi vreo nebuna de care nu mai scap).
Daca vreau sa fiu cu ea, dar nu la modul serios (ceva putin mai mult decat open relationship), incep si ma preocup de toate trasaturile ei de caracter (ca fizic ai vazut cum arata din prima).
Daca vreau o relatie serioasa probabil ca sunt indragostit, si deci sunt prea orbit ca sa realizez ca de fapt am de gand sa imi pierd o perioada lunga a vietii alaturi de 'dracu cu tate'.
Sper ca te refereai la fete laughing.

| bogdan72 a răspuns:

Ce-ai ma? laughing Omul vrea sa stie si el cum sunt restul.

| GheNsS a răspuns (pentru bogdan72):

Intrebarea asta o aveam eu in clasa a 3 in oracol, ce iti pune asta laughing

| bogdan72 a răspuns (pentru GheNsS):

Filozofule laughing. Frate, te inteleg ca te amuza sa fii troll, dar daca omului i-a venit mai tarziu intrebarea (oricat de imatura ti s-ar parea, cu toate ca nu e) lasa-l sa o puna, ca doar de-asta mai e site-ul. Ce naiba laughing

| GheNsS a răspuns (pentru bogdan72):

Corect alti pun matrimoniale, asta dc mar deranja happy

| TheBirdOfTheHermes explică (pentru GheNsS):

Și presupun că sunt liberă să postez numai întrebări ce îți convin ție?