| ionutz307 a întrebat:

Cand credeti ca va fi urmatoarea eclipsa?

7 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

In niciun caz cand credem noi, ci cand se indeplinesc toate conditiile pentru ca eclipsa (de ce-o fi ea) sa se produca.
Chiar daca eu cred ca o sa fie maine, probabil ea...eclipsa...numai asa, de-a dracului, n-o sa fie maine.

cami
| cami a răspuns:

Ultima a fost parca prin... '99? Am fost norocosi ca-am vazut-o. am inteles ca viitoarea va fi prin 2100 si ceva.

| juniper a răspuns:

Depinde ce eclipsa, partiala sau totala, de luna sau de soare?

kratos
| kratos a răspuns:

Eclipsa de ce? De Soare? De luna?

| DeniSa_9048 a răspuns:

Depinde ce eclipsa.Astrologi spun ca urmatoarea eclipsa de luna va fi Vineri-4 septembrie 2009. Dar fiind vorba de eclipsa totala de soare este odata la 1000 de ani.

| viking a răspuns:

Cand zic astrologii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ma insel ea este deja anuntata ca va fi observabila in cutare loc in ziua cutare la ora cutare in anul cutare, de luna sau de soare, dar pune-te in situatia noastra, n-ar fi prea de tot sa le stim pe toate?